Claiming NFT Fanadise na przykładzie NFT skanu 3D Dody

Dynamic Labs
2 min readApr 6, 2022

--

Nowy dashboard nad którym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące w końcu ujrzał światło dzienne. Jego premiera wiążę się z najważniejszą kwestią, czyli możliwością transferu (claiming) NFT na swój wallet np. MetaMask.

Jak to zrobić? Nic prostszego! Wystarczy, że zastosujesz się do poniższej instrukcji.

Zaloguj się na stronie Dody: dodanft.com na koncie, przez które dokonywany był zakup. Następnie kliknij na swoją nazwę w prawym górnym rogu i z dostępnych kategorii wybierz “NFT’s”.

W kategorii “Custiodial NFT’s” powinny wyświetlić się Twoje zakupione NFT. Aby przypisać je do portfela kliknij “Connect Wallet”.

Wymagany portfel, to oczywiście Metamask, bądź TrustWallet, a wymagana sieć to Polygon. Może być też konieczna zmiana sieci.

Jeśli nie posiadasz żadnego z powyższych portfeli to zachęcamy do zapoznania się z poniższą instrukcją — https://dappgrid.com/metamask-tutorial/ (tego tutoriala używaliśmy już w swoich artykułach na medium, więc nie ma sensu rozpisywać się na temat Metamaska).

Po przypisaniu portfela koniecznie będzie odczekanie minimum 5/10 minut, aż strona wszystko przeprocesuje. NFT z kategorii Custiodal NFT’s przeniesie się do Claimed NFT’s.

Przypisane NFT będzie pokazywało się na Twoim portfelu Metamask, oraz w zakładce “Hidden” na giełdzie Opensea. Założenie konta na giełdzie Opensea wiążę się tylko i wyłącznie z połączeniem jej z Metamaskiem, który powinien być podopięty do przeglądarki.

--

--

Dynamic Labs

Dynamic Labs are populating the Metaverse with all kinds of utility NFTs and digital content: fashion, traits, goods and PFPs.